|
|
Italië Reizen |
Agriturismo, Bed en Breakfast
|
|
Bed en Breakfast Casetta Rossa 1840, Ascoli Piceno
Midden tussen de Sibillini bergen in het nationaal park, vinden we een gezellige bed & breakfast met de wat intrigerende naam ‘Het Rode Huisje van 1840’.
Geschreven door:
Chiara Paternesi
Contacteer de schrijver van dit artikel : casettarossa1840@hotmail.it
Bekijk alle berichten geschreven door : Chiara Paternesi
|
Tussen de 1000 kleuren groen van de bossen en velden rondom staat het rode huisje als een baken in het landschap, uitnodigend en gastvrij voor de vele gasten die het mocht herbergen.
Ontbijt is zoals een landelijk ontbijt hoort te zijn, met zelfgemaakte jam en marmelade, honing direct van het land en zelf gebakken brood en wordt geserveerd in de intieme ontbijtzaal.
|
|
|
|
Er zijn 4 gastenkamers die vooral opvallen door het gebruik van gedurfde kleurencombinaties, die het meubilair en de inrichting complimenteren en zodoende een prettige sfeer creëren. De aandacht en zorg die aan het interieur werden besteed door de eigenaars van '
La Casetta Rossa' maken dat u zich er snel thuisvoelt en van een aangenaam verblijf zult genieten.
|
Met '
La Casetta Rossa' als basis is het gemakkelijk om de streek rondom te ontdekken. De afstand naar Amandola, het plaatsje waar het rode huis onder sorteert is maar 5 km, terwijl de iets verdere omgeving rijk is aan kastelen, burchten, middeleeuwse dorpjes uit de 14de en 15de eeuw. Voorts zijn er een groot aantal excursies en wandelingen in het nationaal park van Sibillini die eventueel onder leiding van een gids kunnen worden gemaakt.
Terwijl u de omgeving verkent kunt u genieten van de vele specialiteiten die de lokale keuken u kan bieden.
|
|
© Copyright 2008 Dolcevia.com TWESTC Ltd.
Geef uw mening of reactie op dit artikel
 |
|
|

|